En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve basit problemler bile doğru onarılmalıdır. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. 100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, arızayı en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, rahat edin. Herkes 100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçı işini makul fiyatlı, çabuk, titiz, işin uzmanı kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse numarasını bulduğunuz kişiye hemen işinizi vermeyin. Su tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı seçmek için adayları dikkatlice karşılaştırmanızı öneririz.

100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçı gerektiğinde, sayısız müşterinin ilk tercihi Yurt Tesisat'ı seçin.

100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçı seçerken alanında uzman, garantili hizmet sunan, ve fiyatları uygun olmasını isteriz. Tüm tesisat parçaları suyun hareketinden, sıcaklığından veya soğuktan, negatif yönde etkilenir. Zamana yenik düşen tesisat elemanı hızlıca ikame eleman ile yenilenmeli veya tamir edilmesi gerekir. Tüketiciler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp tamiri kendi yapmak isteyebilir. Fakat, böyle kapsamlı sadece uzman tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, yanlış müdahalelerde bulunursanız hasarı büyütebilirsiniz. Tam da bu nedenle işi ehline bırakmalısınız. İnternette kolayca "100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçı" araması yaparsanız pek çok seçenek karşınıza çıkacaktır. Asıl zor olan ise size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde bitirecek garantili işçilik sunan ustayı seçmektir.

İşte en iyi 100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçı seçimi için ipuçları

Tercih ettiğiniz 100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçı gerekli sertifikalara ve yetkinliğe sahip olmalıdır. Evinize aceleyle bulduğunuz 100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçısını almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat bu günlerde alet çantasını eline alan "su tesisatçısı"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonraki gün sorunun tamir olmadığını gördünüz. Numarayı aradınız fakat ulaşamadınız. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hızlıca başka bir 100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçı bulup problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel 100 Yıl duşakabin montajı için tesisatçı seçin.

100 Yıl duşakabin montajı fiyatı

100 Yıl duşakabin montajı fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka seçimleri, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Spesifik işler haricindeki işlerde anında ve kesin fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İlgili alanı görmeden fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Ankara'da kışlar soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Soğuk ayları rahat atlatmak istiyorsanız, ısıtma sistemlerin periyodik kontrollerini soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Ankara'da radyatör vanası değişimi, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, kombi yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve kimyasalsız petek temizliği işleri için bizi arayın. Daireler ve müstakil villalar genelde yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanımı ise güvenlik gerekçesiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı faturadan tasarruf etmek için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazlı kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Konutlarda ve sanayide doğalgaz yakıtı ile çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini 35 yıldır itina ile pek çok dairede uyguladık. Başkent gaz tesisat eksikliklerinin tamamlanması, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve baca uzatması ilave montajı işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Su kaçağı tespiti

Hasarsız su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın bulunması için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su tesisatı ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta belirlenir. Tüm kırmadan su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Alt kata su akması tamiri
 2. Termosifon tesisatı ve montajı
 3. Üst kattan su sızıntısı tamiri
 4. Petek temizleme
 5. Musluk tamircisi
 6. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 7. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 8. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 9. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
 10. Kombi basınç düşmesi tamiri
 11. Makinalı Tıkanık Açma
 12. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 13. Alt daireye su sızıntısı tamiri
 14. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 15. Küveti duşakabine çevirme
 16. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 17. Tıkanıklık Açma
 18. Cihazla koku tespiti
 19. Kanal Açma
 20. Musluk Batarya Değişimi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara