Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak, en gelişmiş ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak, her türlü makinalı petek temizliği işlerini itina ile yapıyoruz. Ankara'da su tesisatı ile ilgili bütün sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Dairenizde meydana gelen bütün su tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su tesisatı teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak sürekli takip ediyor ve uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve kararlılıkla firmamızı geliştiriyoruz. Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

En Rahat Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve küçük problemler bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi halde, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçimi kötü yapılırsa, yanlış uygulamalar, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı tek seferde halledebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, kafanız rahat etsin. Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı işlerini saygın, maddi olarak karşılanabilir bir ustaya vermek istemez misiniz? Cevabınız evetse, böyle bir konuda sabırsız davranıp alelade seçim yapmayın. Sıhhi tesisat ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatlice kıyaslamanızı öneririz.

Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Seçtiğiniz Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı gerekli sertifikalara ve yetkinliğe sahip olmalıdır. Numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak bu günlerde takım çantasını kapan "usta"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Diyelim ki aradığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonraki gün problemin devam ettiğini gördünüz. Numarayı aradınız ancak cevap vermedi. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Acilen başka bir Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı bulup sorunu çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer karmaşalarla karşılaşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, güvenilir ve işinde uzman Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçin.

Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı fiyatları

Yaşamkent kombi ve radyatör tesisatı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki çok sayıda parametre hakkında (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka seçimi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işlerde hemen ve kesin fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İşin yapılacağı yeri keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kanal tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık olarak size geri döner. Ve problem fazlasıyla can sıkıcıdır. Ev sahipleri fayansların kırılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları ile hasarsız ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her daire giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, bebek bezleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla gider hattına tutunarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün rögar tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki gazla çalışan cihazlara ulaştırır. Evlerimizde doğalgazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Termostatik vana montajı, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini yıllardır dikkatle binlerce konumda uyguladık. Başkent gaz tesisat hatalarının düzeltilmesi, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı tamir ve tadilatında güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Su kaçağı tamiri

Hasarsız su kaçağı bulma profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya atık su hattında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının bulunması için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su hattı ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün noktasal su kaçağı tespiti işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizliği

Başkent Ankara'da kış ayları sert ve soğuk yaşanır. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kışı rahat atlatmak için, ısıtma sistemlerin bakım ve onarımını kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki radyatör vanası değişimi, panel radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve kimyasalsız radyatör temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Apartman daireleri ve villalar genelde kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanılması ise can ve mal güvenliği nedeniyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tasarrufu için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Merkezi Isıtma Sistemleri
 2. İlaçlı Petek Temizliği
 3. Klozet Yeri Değiştirme
 4. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 5. Doğalgaz Tesisatı
 6. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 7. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 8. Tıkanmış tuvalet açma
 9. Makinalı Tıkanık Açma
 10. Alaturkayı Klozete Çevirme
 11. İlaçsız Petek Temizleme
 12. Banyo bataryası değişimi
 13. Radyatör Petek Yer Değişimi
 14. Doğalgaz Kaçak Tamiri
 15. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
 16. Alüminyum radyatör montajı
 17. Kombi basınç düşmesi tamiri
 18. Klozet kapağı satışı ve montajı
 19. Bacalı Kombi Değişimi
 20. Ankara Villa Tadilatı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara