Su tesisatı size suyu taşır

Suyun olmadığı bir ev yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Tesisat suyu kullanılacağı son noktaya taşır. Su ve doğalgaz tesisatı sıfırdan kurulumu ve sorunlarının çözülmesi işlerini garantili olarak 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından danışmanlık alacağınız zaman rahatça bizi arayın. Tecrübelerimiz sayesinde sizleri doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir profesyonelin ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı sunmamız için bize, arızayı anlatan resimler veya video yollayabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız videolar Doğalgaz tesisatı döşeme ile alakalıda olabilir Çatı Aktarma Su ve Isı Yalıtımı ile alakalıda olabilir. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Kombi tesisatı tamiri ve bakımı denince Yurt Tesisat başta gelir.

En Rahat Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve basit problemler bile doğru onarılmalıdır. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Konutkent su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, sorunu hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, kafanız rahat etsin. Konutkent su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı işlerini saygın, makul fiyatlı bir firmaya vermek istemez misiniz? O zaman numarasını bulduğunuz ustaya hemen işi vermeyin. Su tesisatı onarımlarınız için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı seçmek için adayları kıyaslayın.

Konutkent su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar

Konutkent su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Evinize rastgele bulduğunuz Konutkent su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde alet çantasını eline alan "su tesisatçısı"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ama sonraki gün problemin devam ettiğini fark ettiniz. Numarasını aradınız ama cevap vermedi. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen yeni bir Konutkent su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi karmaşalarla uğraşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, kayıtlı, garantili ve işinde uzman Konutkent su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı seçmenizi öneririz.

Konutkent su kaçağı tespiti fiyatları

Konutkent su kaçağı tespiti fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki çok sayıda değişken hakkında (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İşin yapılacağı mahali incelemeden yaklaşık maliyet verilebilirse telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Su kaçağı tamiri

Hasarsız su kaçağı bulma deneyimli ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su hattında olabilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın tespiti için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su boruları ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Tüm noktasal su kaçağı tespiti işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan ufak kullanım hataları birleşir ve ansızın tıkanıklık olarak size geri döner. Bu sorun oldukça endişe vericidir. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve etrafın kirleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kanal görüntüleme kameraları sayesinde kırmadan ve hızlıca pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, iç çamaşırları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve çay demleri zaman içinde pimaş borulara tutunarak boru kesitini küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme

Ankara'da yılın büyük bölümü oldukça soğuk geçer. Bu durum kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Soğuk ayları arızasız geçirmek için, kombi ve petek tesisatının bakım ve onarımını kış aylarından önce yaptırmalısınız. Tüm kombi tesisat temizliği, kombi baca uzatması montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız radyatör temizliği işleriniz için bize ulaşın. Daireler ve villalar genelde kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanımı ise güvenlik gerekçesiyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Klozet İç Takımı Değiştirme
 2. Klozet tesisatı ve montajı
 3. Hidrofor tamiri
 4. Rögar tıkanıklığı açma
 5. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri
 6. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 7. Kalorifer Tesisatı
 8. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
 9. Kombi yenileme ve montajı
 10. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 11. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 12. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 13. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 14. İlaçlı Petek Temizliği
 15. Su tesisatı fiyatları
 16. Merkezi Isıtma Sistemleri
 17. Bina dış cephe mantolama işleri
 18. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 19. Gömme rezervuar tamiri
 20. Merkezi Sistem Petek Temizliği
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status