İncek doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı gerektiğinde, yüzlerce müşterinin tek seçimi Yurt Tesisat'a ulaşın.

İncek doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı seçerken işinde uzman, garantili hizmet sunan, ve fiyatları uygun olanı isteriz. Metal veya plastik fark etmez, suyun zararlı etkilerinden nasibini almayan su ve doğalgaz tesisatı parçası yok denecek kadar azdır. Arıza yapan tesisat elemanı acilen uygun yedek parça ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Arızayı tespit eden müşteriler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Ancak, bu karışık sorunları sadece belgeli tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile hatalı müdahale sonucunda hasarı daha da büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple işi ehline bırakmalısınız. Arama motorlarında hızlıca "İncek doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı" araması yaptığınızda pek çok sonuç bulursunuz. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren firmayı seçmektir.

İncek doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı olarak, en gelişmiş teknoloji ile profesyonel işçiliği, uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

İncek doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı olarak biz, her türlü tamir işlerinizi itina ile yapıyoruz. Başkent Ankara'da doğalgaz tesisatı ile alakalı aklınıza gelecek tüm arızalarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Evinizde oluşan bütün sıhhi tesisat problemlerini onarıyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su tesisatı teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yenilikleri İncek doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve kararlılıkla firmamızı büyütüyoruz. İncek doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana uyum sağlıyor.

Tesisat olmayan bir yaşam alanı söz konusu değildir

Su olmayan bir konut yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu insanlara taşır. Sıhhi tesisat çekilmesi ve arızalarının düzeltilmesi işlerini garantili şekilde 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzman bir tesisatçıdan tavsiye alacağınız zaman rahatça bizi arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir ustanın el atması gerekecek. Bu cevabı verebilmemiz için bize, arızayı anlatır resimler ve video gönderebilirsiniz. Bize ulaştıracağınız fotoğraflar Klozet su sızıntıları tamiri ile alakalıda olabilir Kalorifer Tesisatı ile alakalıda olabilir. Makinayla kırmadan kanal açma ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Musluk tamiri ve montajı dendiğinde Yurt Tesisat akla gelir.

İncek doğalgaz kolon tesisatı fiyatları

İncek doğalgaz kolon tesisatı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki pek çok parametre ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, kalite ve marka seçimi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Spesifik işler haricindeki işlerde anında ve kesin fiyat vermek imkan dahilinde değildir. İş ile ilgili mahali keşif yapmadan yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve bir gün tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Ve bu arıza fazlasıyla can sıkıcıdır. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve yerlerin kirleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları ile zarar vermeden ve kısa zamanda pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Islak mendiller, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve çay demleri zamanla pimaş borulara kalıntılar oluşturarak kesiti daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün tuvalet es sifonu değiştirme ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Su kaçağı tespiti

Cihazlı su kaçak bulma deneyimli ve donanımlı tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın tespiti için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su boruları ve kombi boruları basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pimaş gider borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta tespit edilir. Bütün hasarsız su kaçağı bulma işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan evlerimizdeki doğalgazlı kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgazla çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini uzun yıllardır dikkatle yüzlerce noktada tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının tamamlanması, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Kombi Tesisatı Kaçağı ve Tamiri

Ankara'da kış mevsimi oldukça soğuk geçer. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin önemini arttırıyor. Kışı sıcak atlatmak için, ısıtıcı sistemlerin bakım ve onarımını kış aylarından önce yaptırmalısınız. Evinizdeki termostatik vana montajı, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve kimyasalsız petek temizleme işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Daireler ve villalar çoğunlukla kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise güvenlik gerekçesiyle yasaktır. Radyatörler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı faturadan tasarruf etmek için periyodik aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk arızaları çok çeşitli olsa da fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça değerli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı kolay musluk sorunları tamir yeteneği olan insanlar tarafından onarılabilir ama çoğunlukla bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz tamir denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya sürekli su akıtıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 2. Bilgisayarlı su kaçak tespiti
 3. Kombi filtresi temizliği
 4. Petek temizleme
 5. Küveti jakuziye çevirme
 6. Komple Dekorasyon
 7. Tuvalet es sifonu değiştirme
 8. Gömme rezervuar tamiri
 9. Bahçe sulaması tesisatı
 10. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 11. Havalandırma tesisatı
 12. Alt kata su akması tamiri
 13. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 14. Kombi yenileme ve montajı
 15. Tesisat projesi
 16. Klozet tıkanıklığı açma
 17. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 18. Tuvalet tıkanıklığı açma
 19. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 20. Radyatör Petek Yer Değişimi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara