Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı olarak biz, en güncel teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı olarak biz, tüm tamir işlerinizi itina ile yapıyoruz. Ankara'da doğalgaz tesisatı ile alakalı tüm arızalarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Evinizde meydana gelen tüm sıhhi tesisat sorunlarını tamir ediyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı sistemleri ve ekipmanları da gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle ve sağlam adımlarla firmamızı geliştiriyoruz. Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen dünyaya uyum sağlıyor.

Tesisatın bulunmadığı bir yaşam alanı yoktur

Su olmayan bir konut düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Tesisat suyu kullanıcıya ulaştırır. Sıhhi tesisat kurulumu ve sorunlarının tamiri işlerini garantili şekilde 35 yıldır yapmaktayız. Tesisat ustasından fikir almanız gerektiğinde çekinmeden Yurt Tesisatı arayın. Deneyimlerimiz sayesinde sizleri doğru çözüme sevk etmekten mutluluk duyarız. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir uzmanın el atması gerekecek. Bu yanıtı bulabilmemiz için bize, arızayı anlatır resimler ve video ulaştırabilirsiniz. Yollayacağınız videolar Küveti jakuziye çevirme ile alakalıda olabilir Kombi yer değişimi ile ilgilide olabilir. Hava tesisatı ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Radyatör Petek Temizliği söz konusu olduğunda biz başta geliriz.

En Rahat Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, yaygın ve kolay arızalar bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, problemi hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı işini makul fiyatlı, pratik, titiz, profesyonel ustalara vermek ister. Değil mi? Öyleyse numarasını internette bulduğunuz ustaya hemen işi teslim etmeyin. Sıhhi tesisat ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı tercihini aceleyle yapmaktan kaçının. Bunun için önerilerimizi göz önünde bulundurun.

Seçtiğiniz Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı gerekli sertifikalara ve tecrübeye sahip olmalıdır. Evinize rastgele bulduğunuz Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçısını almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak bu günlerde alet çantasını eline alan "usta"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz kişi tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat sonra arızanın devam ettiğini fark ettiniz. Numarasını aradınız ama ulaşamadınız. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hızlıca yeni bir Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı bularak sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer karmaşalarla uğraşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli izinlere sahip, garantili ve işinde uzman Gençlik caddesi musluk tamiri için tesisatçı seçin.

Gençlik caddesi musluk tamiri fiyatları

Gençlik caddesi musluk tamiri fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işlerde hemen ve kesin fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili mekanı görmeden fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar için numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Doğalgaz Tesisatı Döşeme

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgazla çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Termostatik vana montajı, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini 35 yıldır itina ile sayısız noktada tamamladık. Başkent gaz tesisat hatalarının düzeltilmesi, petek yıkama ve temizleme ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Gündelik hayatta yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve bir gün tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Bu sorun fazlasıyla can sıkıcıdır. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde kırmadan ve çabucak tıkanıklıklar açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, bebek bezleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zaman içinde pimaş borulara kalıntılar oluşturarak gideri küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün robot cihazlarla tıkanıklık açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Su kaçağı bulmak için tesisatçı

Kameralı su kaçağı bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Kaynağın tespiti için termal kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su boruları ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pimaş gider borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün cihazlı su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı

Başkent Ankara'da kış ayları oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Kış mevsimini konforlu atlatmak için, ısıtıcı cihazların bakımını kış mevsimi gelmeden yaptırmanızı öneririz. Tüm kombi tesisat temizliği, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, petek yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Apartman daireleri ve villalar genelde kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanılması ise can güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Petekler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Musluk ve batarya montajı

Musluk ve batarya sorunları farklı farklı olsa da kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bir takım kolay musluk ve batarya problemleri tamir yeteneği olan kişiler tarafından tamir edilebilir ama çoğunlukla bir uzmandan yardım almak gerekir. Yanlış tamir denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su akıtıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kalorifer Tesisatı
 2. Kapanmayan musluk tamiri
 3. Duvara gömme sifon tamiri
 4. Alt kata su akması tamiri
 5. Klozet sifon arızası ve tamiri
 6. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 7. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 8. Sıcak su tesisatı
 9. Klozet su kaçağı tespiti ve onarımı
 10. Cihazlı su kaçağı tespiti
 11. Panel radyatör montajı
 12. Hermetik şofben montajı
 13. Asma klozet tamiri ve montajı
 14. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 15. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 16. Isı yalıtım işleri
 17. Küveti jakuziye çevirme
 18. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
 19. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 20. Tıkanıklık Açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara