Dikmen musluk tamiri için tesisatçı arıyorsanız, binlerce müşterinin tek tercihi Yurt Tesisat'a danışın.

Dikmen musluk tamiri için tesisatçı seçerken alanında uzman, garantili işçilik sunan, aynı zamanda makul fiyatlı olanı isteriz. Tüm tesisat malzemeleri suyun hareketinden, sıcaktan ya da soğukluğundan, negatif yönde etkilenir. İşlevini yitiren parçalar bir an önce benzer parça ile yenilenmeli ya da tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde malzemeleri alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Ancak, bu karışık sorunları sadece belgeli tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile yanlış müdahalelerde bulunursanız hasarı daha da büyütebilirsiniz. Tam da bu nedenle uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette kolayca "Dikmen musluk tamiri için tesisatçı" araması yaparsanız yüzlerce firma karşınıza çıkar. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlayacak garantili işçilik sunan işletmeyi seçmektir.

En Rahat Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Tıkanıklıklar gibi sık karşılaşılan ve basit problemler bile düzgün onarılmalıdır. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Dikmen musluk tamiri için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı tek seferde halledebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Dikmen musluk tamiri için tesisatçı işini makul fiyatlı, hızlı, titiz, işin uzmanı kişilere vermek ister. Değil mi? O zaman numarasını internette bulduğunuz kişiye hemen işi vermeyin. Doğalgaz tesisatı tamirleriniz için kalifiye ve sertifikalı doğru kişiyi seçmek için adayları karşılaştırın.

Dikmen musluk tamiri için tesisatçı olarak biz, en güncel ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyata sizlere sunuyoruz.

Dikmen musluk tamiri için tesisatçı olarak, bütün işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da su tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde oluşan bütün su tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Tüm yenilikleri Dikmen musluk tamiri için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve sağlam adımlarla şirketimizi büyütüyoruz. Dikmen musluk tamiri için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

Dikmen musluk tamiri fiyatı

Dikmen musluk tamiri fiyatını belirlemek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki çok sayıda parametre hakkında (işin yeri, uzunluk ve genişlikler, marka tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Spesifik işler dışındaki işlerde hızlıca ve sabit fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İş ile ilgili yeri keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar için lütfen numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan yaşam alanlarındaki doğalgazlı kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgaz yakıtı ile çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini 35 yıldır dikkatle sayısız hanede uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat eksikliklerinin düzeltilmesi, ocak doğalgaz dönüşümü ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı tamir ve tadilatında uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Klozet iç takım tamiri

Klozetler birçoğumuz için yaşam alanlarındaki konforu arttıran demirbaşlar arasındadır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa pis su sızdırabilir. Sağlık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti klozete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Tüm klozet sifon arızası ve tamiri ve klozet taharet musluğu tamiri ve montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Ankara'da kış mevsimi aşırı soğuk geçmektedir. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin önemini arttırıyor. Kış mevsimini sorunsuz atlatmak için, kombi ve petek tesisatının periyodik kontrollerini kış öncesi yaptırmalısınız. Tüm kombi tesisat temizliği, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve ilaçsız radyatör temizliği işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Apartman daireleri ve villalar genelde kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanılması ise can güvenliği nedeniyle yasaktır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tasarrufu için belirli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Musluk ve batarya tamiri

Batarya sorunları birbirinden farklı olmasına rağmen yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok önemli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı basit batarya problemleri tamir yeteneği olan kişiler tarafından onarılabilir ancak büyük ihtimalle bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Hatalı tamir denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya sürekli su sızdırıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Su kaçağı tespit ve tamiri

Kırmadan su kaçak tespiti profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pis su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının tespiti için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su boruları ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Tüm cihazlı su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
 2. Radyatör vanası değişimi
 3. Projeli hermetik şofben kurulumu
 4. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 5. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 6. Boru su kaçak tespiti
 7. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 8. Donmuş su tesisatı açma
 9. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 10. Bahçe sulaması tesisatı
 11. Makinayla kırmadan kanal açma
 12. Tuvalet tıkanıklığı açma
 13. Banyo Armatürleri Montajı
 14. Klozet İç Takımı Değiştirme
 15. Bahçe sulama sistemi tesisatı
 16. Hava tesisatı
 17. Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu
 18. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 19. Cihazla gaz kaçağı testi
 20. Apartman gideri tıkanıklığı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara