Su tesisatı size suyu taşır

Susuz bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü su hayat kaynağıdır. Su tesisatı suyu kullanıcıya taşır. Sıhhi tesisat sıfırdan kurulumu ve sorunlarının çözülmesi işlerini garantili olarak 35 yıldır yapmaktayız. Profesyonel tesisatçıdan fikir almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir uzmanın çözmesi gerekecek. Bu cevabı size sunmamız için bize, arızayı anlatır fotoğraflar veya video gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz fotoğraflar Alt kata su akması tamiri ile alakalıda olabilir Hermetik kombi baca uzatması ilave ile alakalıda olabilir. Yer Tuvaletini Klozete Çevirme ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Muslukbaşı montajı denince Yurt Tesisat akla gelir.

Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı arıyorsanız, sayısız müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı seçerken profesyonel, garantili işçilik veren, aynı zamanda makul fiyatlı olanı isteriz. Metal veya plastik fark etmez, suyun zarar verici etkilerinden nasiplenmeyen su ve doğalgaz tesisatı malzemesi neredeyse hiç yoktur. Zamana yenik düşen malzemeler bir an önce ikame eleman ile değiştirilmeli veya tamir edilmelidir. Arızayı tespit eden müşteriler, çoğunlukla malzemeleri temin edip kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Ancak, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Arızayı bulsanız bile, yanlış müdahale sonucunda zararı büyütebilirsiniz. İşte bu nedenle işi ehline bırakmalısınız. İnternette çok kolay şekilde "Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı" araması yaptığınızda sayısız firma bulabilirsiniz. Zor olansa size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili işçilik sunan işletmeyi seçmektir.

Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, en gelişmiş cihazlar ile garantili işçiliği, makul fiyatlara siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, bütün makinalı petek temizliği işlerini yapmaktayız. Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı aklınıza gelecek tüm problemlerinizi garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Evinizde meydana gelen tüm sıhhi tesisat arızalarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve mantıklı fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı olarak yakından takip ediyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden gelen destekle ve sabırla işletmemizi büyütüyoruz. Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti için doğalgaz tesisatçısı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti fiyatları

Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti fiyatlarını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki pek çok değişken hakkında (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde doğrudan ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek mümkün değildir. İlgili mekanı incelemeden fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar için lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk arızaları çok çeşitli olsa da fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bazı basit musluk problemleri eli yatkın kişiler tarafından çözülebilir ama büyük ihtimalle bir uzmandan yardım almak gerekebilir. Hatalı onarım denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya devamlı su damlatıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Kırmadan su kaçağı tespiti

Noktasal su kaçağı tespiti profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su hattı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Tüm cihazlı su kaçak bulma işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Üst komşudan su akması tamiri
 2. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 3. Alt komşuya su akması tamiri
 4. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 5. Kanalizasyon açma ve temizliği
 6. Tıkanıklık Açma
 7. Isı yalıtım işleri
 8. Hermetik şofben montajı
 9. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 10. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 11. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 12. Foseptik kuyusu temizliği
 13. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 14. Kombi ve Petek Montajı
 15. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 16. Demir Doğrama ve Ferforje
 17. Hidrofor arızaları tamiri
 18. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 19. Su soğutmalı chiller tesisatı
 20. Sıcak su tesisatı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara