En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, sık karşılaşılan ve basit sorunlar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, arızayı hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara teslim edin, rahat edin. Herkes Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı işini maddi olarak karşılanabilir, pratik, temiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse numarasını bulduğunuz ustaya hemen işinizi teslim etmeyin. Su tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru kişiyi bulmak için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

Yaşanılan tüm alanlarda tesisat bulunur

Susuz bir ev veya işyeri yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Su tesisatı suyu kullanıcıya ulaştırır. Tesisat sıfırdan kurulumu ve kaçaklarının tamiri işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından tavsiye alacağınız zaman çekinmeden bizi arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir ustanın incelemesi gerekecek. Bu cevabı size verebilmemiz için bize, sorunu anlatır resimler veya video ulaştırabilirsiniz. Göndereceğiniz resimler Klozet İç Takımı Değiştirme ile alakalıda olabilir Klozet su sızıntıları tamiri ile ilgilide olabilir. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Merkezi Sistem Petek Temizliği denince Yurt Tesisat akla gelir.

Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak, en güncel teknolojik ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, uygun fiyata değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak, bütün tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı bütün sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. İşyerinizde meydana gelen tüm su ve doğalgaz tesisatı arızalarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte sıhhi tesisat teknolojisi ve ekipmanları da yenileniyor. Bu değişimi Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve sağlam adımlarla işletmemizi geliştiriyoruz. Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen zamana uyum sağlıyor.

Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı

Çoğumuz bir gün evine ya da işyerine Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı arayacaktır. Paslı borular patlar, klozet su sızdırır, musluk su damlatabilir. Su kaçağı olabilir, fayansçı gerekebilir, klozet montajı gerekebilir. Bunlara benzer bir sürü iş ve su tesisatı problemleri oluşabilir. Veya sadece banyonuza yeni bir tasarım yaptırmak istersiniz. Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tadilat işlerini yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça sıhhi tesisat elemanları eskir ve bozulur. Sadece uzman tesisatçıların halledebileceği karmaşık arızalara sebep olur. Su tesisatı arızaları aniden ortaya çıkar. Aniden lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Kombi bozulabilir. Mutfak lavabosu tıkanabilir. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme gerekebilir. Termosifon tesisatı ve montajı gerekebilir. Doğalgaz Tadilat Projesi gerekebilir. Petek temizleme gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki kimyasallar, temas ettiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda onlarca firma çıkar. Peki karşınıza çıkan yüzlerce seçenek içinden hangisi sizin için doğru sonuç?

Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı tercihinde dikkat edilmesi gereken noktalar

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Telefon numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "usta"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Örneğin çağırdığınız kişi tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat ertesi gün arızanın devam ettiğini fark ettiniz. Aradınız fakat ulaşamadınız. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Acilen başka bir Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı bularak sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla karşılaşmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve işinde uzman Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon fiyatı

Tunus Caddesi daire tadilatı ve dekorasyon fiyatını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki pek çok parametre ile ilgili (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Spesifik işler haricindeki işlerde anında ve sabit fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İşin yapılacağı mekanı incelemeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Kombi ve Petek Tesisatı

Şehrimizde kış mevsimi oldukça soğuk geçer. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Soğuk ayları arızasız atlatmak için, ısıtıcı sistemlerin bakımını kış öncesi yaptırmalısınız. Ankara'da radyatör vanası değişimi, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve ilaçsız petek temizliği işleriniz için bizi arayın. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise can güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Su kaçağı tespit ve tamiri

Kırmadan su kaçağı tespiti profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke hattı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge bulunur. Tüm cihazlı su kaçağı bulma işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı evlerimizdeki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini yıllardır özveri ile binlerce noktada uyguladık. Başkent gaz tesisat hatalarının onarılması, termostatik vana montajı ve yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi tamir ve tadilatında uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Klozet su sızıntısı tamiri

Klozetler birçoğumuz için evlerdeki yaşam konforu yükselten gereçler arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. İç takım onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa kirli su sızdırabilir. Yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Tüm klozet yeri değiştirme ve klozet taharet musluğu tamiri ve montajı işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan önemsiz görünen kullanım hataları birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Ve arıza çok can sıkıcıdır. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve etrafın kirleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla hiçbir yeri kırmadan ve hızlıca pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Islak mendiller, kulak temizleme çubukları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla pimaş borulara tutunarak kesiti küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm bina ana giderlerine çekvalf montajı ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Petek Yıkama
 2. Klozet tesisatı ve montajı
 3. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 4. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 5. Tıkanmış mutfak lavabosu açma
 6. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 7. Küvet üstü duşakabin montajı
 8. Bahçe sulaması tesisatı
 9. Radyatör Petek Yer Değişimi
 10. Makinayla kırmadan kanal açma
 11. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 12. Donmuş su tesisatı açma
 13. Hidrofor arızaları tamiri
 14. Termostatik Vana Değişimi
 15. Klozet su sızıntıları tamiri
 16. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 17. Havalandırma tesisatı
 18. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 19. Kombi yenileme ve montajı
 20. Küveti jakuziye çevirme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara