Su tesisatı size suyu taşır

Susuz bir konut yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Tesisat suyu bizlere taşır. Su tesisatı kurulumu ve arızalarının giderilmesi işlerini garantili olarak 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Tesisat ustasından fikir alacağınız zaman tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir profesyonelin bakması gerekecek. Bu cevabı size verebilmemiz için bize, sorunu anlatan fotoğraflar ve video yollayabilirsiniz. Göndereceğiniz videolar Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti ile ilgilide olabilir Bina dış cephe mantolama işleri ile alakalıda olabilir. Daire içi mantolama ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Musluk Batarya Değişimi söz konusu olduğunda biz akla geliriz.

İncek klozet iç takım tamiri için tesisatçı bulmak istiyorsanız, yüzlerce memnun müşterinin tek tercihi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

İncek klozet iç takım tamiri için tesisatçı seçerken işinde uzman, garantili hizmet sunan, aynı zamanda makul fiyatlı olmasını isteriz. Metal veya plastik fark etmez, suyun zararlı etkilerinden nasiplenmeyen su tesisatı malzemesi neredeyse hiç yoktur. Arıza yapan parçalar acilen uygun yedek parça ile yenilenmeli ya da tamir edilmelidir. Arızayı tespit eden müşteriler, çoğunlukla malzemeleri temin edip kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahalelerde bulunursanız zararı büyütebilirsiniz. İşte bu nedenle profesyonel tesisatçılardan yardım istemelisiniz. İnternette kolayca "İncek klozet iç takım tamiri için tesisatçı" araması yaptığınızda sayısız usta bulabilirsiniz. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde bitirecek garantili işçilik sunan ustayı seçmektir.

En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Sağlam Yaptırın

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve basit problemler bile doğru onarılmalıdır. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. İncek klozet iç takım tamiri için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, problemi en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara teslim edin, rahat edin. Herkes İncek klozet iç takım tamiri için tesisatçı işini uygun fiyatlı, çabuk, titiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse numarasını bulduğunuz ustaya hemen işinizi vermeyin. Su ve doğalgaz tesisatı tamirleriniz için kalifiye ve sertifikalı doğru kişiyi seçmek için adayları karşılaştırın.

İncek klozet iç takım tamiri fiyatları

İncek klozet iç takım tamiri fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki pek çok parametre ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, marka seçimi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hızlıca ve kesin fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili alanı incelemeden fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Kombi ve Petek Temizleme

Ankara'da kış mevsimi soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış mevsimini sorunsuz atlatmak istiyorsanız, kombi ve petek tesisatının periyodik kontrollerini kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Tüm radyatör vanası değişimi, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçin. Apartman daireleri ve villalar genelde yoğuşmalı kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can güvenliği gerekçesiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Asma klozet tamiri

Klozet hiç şüphesiz evlerdeki yaşam konforunu arttıran eşyalar arasında sayılır. Her gün kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. İç takım onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü hatalı yapıldıysa pis su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti klozete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Tüm basmalı veya çekmeli iç takım montajı ve asma klozet tamiri ve montajı işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Musluk ve batarya montajı

Musluk ve batarya problemleri farklı farklı olmasına rağmen kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça değerli olan suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bir takım kolay musluk problemleri eli yatkın insanlar tarafından tamir edilebilir ama genelde bir uzmandan yardım almak gerekir. Hatalı onarım denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su sızdırıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Kırmadan su kaçağı bulma

Noktasal su kaçağı tespiti deneyimli ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su hattında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının bulunması için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke tesisatı ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge bulunur. Tüm hasarsız su kaçağı tespiti işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 2. Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 3. Su tesisatı ustası
 4. Bacalı Kombi Değişimi
 5. Püskürtme su yalıtımı
 6. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 7. Hidrofor arızaları tamiri
 8. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 9. Küvet üstü duşakabin montajı
 10. Klozet tıkanıklığı açma
 11. Musluk tamiri ve montajı
 12. Alçıpan Boya Badana
 13. Doğalgaz Tesisatı
 14. Ankara Su Kaçağı Tespiti
 15. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 16. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 17. Gömme rezervuar tamiri
 18. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 19. Isı Pay Ölçer Montajı
 20. Klozet tesisatı ve montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara