Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı tercihini alelade yapmaktan kaçının. Bunun için önerilerimizi göz önünde bulundurun.

Tercih ettiğiniz Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı gerekli belgelere ve tecrübeye sahip olmalıdır. Telefon numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ama bu günlerde alet çantasını eline alan "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız şahıs gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ama sonra problemin devam ettiğini anladınız. Numarayı aradınız fakat cevap vermedi. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hızlıca başka bir Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla karşılaşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, kayıtlı, garantili ve işinde uzman Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı seçin.

Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş teknoloji ile profesyonel işçiliği, uygun fiyata sizlere ulaştırıyoruz.

Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı olarak, her türlü işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da su tesisatı ile alakalı tüm sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Evinizde meydana gelebilecek tüm sıhhi tesisat sorunlarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte sıhhi tesisat teknolojisi ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Tüm yenilikleri Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve sağlam adımlarla şirketimizi büyütüyoruz. Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen ve dönüşen zamana uyum sağlıyor.

En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, sık karşılaşılan ve küçük arızalar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, arızayı tek seferde çözebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara teslim edin, rahat edin. Hoşdere radyatör temizliği için tesisatçı işlerini saygın, makul fiyatlı bir firmaya vermek istemez misiniz? Öyleyse numarasını bulduğunuz ustaya hemen işinizi vermeyin. Sıhhi tesisat tamirleriniz için uzman ve belgeli doğru kişiyi seçmek için adayları karşılaştırın.

Hoşdere radyatör temizliği fiyatı

Hoşdere radyatör temizliği fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki pek çok parametre hakkında (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işler söz konusu olduğunda anında ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İlgili yeri görmeden yaklaşık fiyat verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazla çalışan cihazlara ulaştırır. Konutlarda ve sanayide gazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini 35 yıldır dikkatle pek çok hanede tamamladık. Başkent gaz tesisat eksikliklerinin tamamlanması, petek yıkama ve temizleme ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan basit kullanım hataları birleşir ve ansızın tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Ve arıza fazlasıyla can sıkıcıdır. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kameraları yardımıyla zarar vermeden ve hızlıca pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Islak mendiller, bebek bezleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve çay demleri zaman içinde gider hattına tutunarak gideri daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Tüm pis koku tespiti ve giderilmesi ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Asma klozet tamiri

Klozet birçoğumuz için evlerdeki yaşam konforunu yükselten eşyalar arasında sayılır. Her gün kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa kirli su kaçırabilir. Sağlık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti klozete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar tamiri ve asma klozet tamiri ve montajı işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kırmadan su kaçak tespiti

Cihazlı su kaçak bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta belirlenir. Bütün kırmadan su kaçak tespiti işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da kış mevsimi aşırı soğuk geçmektedir. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini rahat geçirmek için, ısıtıcı sistemlerin tamirlerini soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kombi baca uzatması montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve ilaçsız radyatör temizliği işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaktır. Radyatörler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için periyodik aralıklarla kontrol edilmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Su Tesisatı Yenileme
 2. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 3. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 4. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 5. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 6. Çift ağızlı çamaşır musluk montajı
 7. Kanalizasyon açma ve temizliği
 8. Klozet kapağı satışı ve montajı
 9. Şofben tesisatı ve montajı
 10. Robotla tıkanıklık açma
 11. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 12. Şofben montajı
 13. Tıkanıklık Açma
 14. Havalandırma tesisatı
 15. Kombi ve kalorifer tesisatı
 16. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 17. Kombi ve Petek Montajı
 18. Musluk tamiri ve montajı
 19. Alt kata su akması tamiri
 20. Termosifon tesisatı ve montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara