Tesisat olmayan bir yaşam alanı söz konusu değildir

Su olmayan bir konut düşünülemez. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Su tesisatı suyu bizlere taşır. Tesisat çekilmesi ve arızalarının tamiri işlerini hızlı ve garantili şekilde uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Tesisat ustasından öneri almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutluluk duyarız. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir ustanın el atması gerekecek. Bu yanıtı size verebilmemiz için bize, arızayı anlatan resimler ve video yollayabilirsiniz. Göndereceğiniz bilgiler Bacalı Kombi Değişimi ile alakalıda olabilir Projeli hermetik şofben kurulumu ile ilgilide olabilir. Bina ana giderlerine çekvalf montajı ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Alt komşuya su akması tamiri denince biz akla geliriz.

Çukurambar kombi yenileme ve montajı için tesisatçı olarak, en güncel teknoloji ile garantili işçiliği, uygun fiyatlara değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Çukurambar kombi yenileme ve montajı için tesisatçı olarak, bütün işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Ankara'da doğalgaz tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm problemlerinizi tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Villanızda meydana gelen bütün su ve doğalgaz tesisatı problemlerini tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve uygun fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Tüm yenilikleri Çukurambar kombi yenileme ve montajı için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve sağlam adımlarla firmamızı geliştiriyoruz. Çukurambar kombi yenileme ve montajı için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya uyum sağlıyor.

İşte uzman Çukurambar kombi yenileme ve montajı için tesisatçı seçimi için püf noktalar

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Çukurambar kombi yenileme ve montajı için tesisatçı, doğru seçim olacaktır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Çukurambar kombi yenileme ve montajı için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almak sakıncalı olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "su tesisatçısı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz şahıs gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat ertesi gün arızanın tamir olmadığını gördünüz. Numarayı aradınız fakat ulaşılmıyor. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Acilen başka bir Çukurambar kombi yenileme ve montajı için tesisatçı bulup arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Benzer kötü durumlarla mağdur olmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, güvenilir ve profesyonel Çukurambar kombi yenileme ve montajı için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Çukurambar kombi yenileme ve montajı fiyatı

Çukurambar kombi yenileme ve montajı fiyatını belirlemek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (fiziksel koşullar, ölçüler, kalite tercihleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde hızlıca ve kesin fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İş ile ilgili mekanı keşif yapmadan yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Kombi ve Petek Temizleme

Ankara'da yılın büyük bölümü aşırı soğuk geçmektedir. Bu durum kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış aylarını arızasız atlatmak istiyorsanız, kombi ve petek tesisatının bakım ve tamirlerini kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Ankara'da termostatik vana montajı, kombi baca uzatması montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve ilaçsız radyatör temizliği işleri için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve villalar genelde kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanımı ise can güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı faturadan tasarruf etmek için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Su kaçağı tespiti

Cihazlı su kaçak bulma profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın tespiti için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke boruları ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta tespit edilir. Tüm kırmadan su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgaz yakıtı ile çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, doğalgazlı şofben montajı işlerini 35 yıldır özenle yüzlerce noktada tamamladık. Başkentgaz tesisat eksikliklerinin tamamlanması, kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Alaturkayı Klozete Çevirme
 2. Kombi filtresi temizliği
 3. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 4. Tıkanmış tuvalet açma
 5. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
 6. Hidrofor tamiri
 7. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 8. Kanalizasyon açma ve temizliği
 9. Radyatör vanası değişimi
 10. Kombi ve Petek Montajı
 11. Doğalgaz Kaçak Tamiri
 12. Isınmayan petek tamiri
 13. Banyo Armatürleri Montajı
 14. Muslukbaşı montajı
 15. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 16. Robotla tıkanıklık açma
 17. Alt daireye su sızıntısı tamiri
 18. Foseptik kuyusu temizliği
 19. Kapanmayan musluk tamiri
 20. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara