Beştepe radyatör temizliği için tesisatçı olarak biz, en güncel teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Beştepe radyatör temizliği için tesisatçı olarak, bütün tamir işlerinizi yapmaktayız. Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı bütün problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. İşyerinizde meydana gelen bütün su tesisatı arızalarını onarıyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte doğalgaz tesisatı sistemleri ve yardımcı aletleri de gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Beştepe radyatör temizliği için tesisatçı olarak yakından takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle ve kararlılıkla firmamızı geliştiriyoruz. Beştepe radyatör temizliği için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana ayak uyduruyor.

Su hayatsa tesisat hayat taşır

Suyun olmadığı bir konut yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Tesisat suyu kullanılacağı son noktaya ulaştırır. Tesisat sıfırdan kurulumu ve kaçaklarının onarımı işlerini garantili olarak 35 yıldır yapmaktayız. Uzman bir tesisatçıdan fikir almanız gerektiğinde rahatça Yurt Tesisatı arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme sevk etmekten mutlu olacağız. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir ustanın incelemesi gerekecek. Bu cevabı size sunmamız için bize, problemi gösteren fotoğraflar ve video gönderebilirsiniz. Bize ulaştıracağınız videolar Klozet taharet musluğu tamiri ve montajı ile alakalıda olabilir Banyoda su birikmesi tamiri ile alakalıda olabilir. İlaçsız Petek Temizleme ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Banyoda Kötü Koku Tespiti söz konusu olduğunda Yurt Tesisat başta gelir.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Tıkanıklıklar gibi yaygın ve küçük sorunlar bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Beştepe radyatör temizliği için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, sorunu en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, rahat edin. Herkes Beştepe radyatör temizliği için tesisatçı işini uygun fiyatlı, hızlı, titiz, işin ehli ustalara vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk konuştuğunuz ustaya hemen işi teslim etmeyin. Sıhhi tesisat sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru kişiyi seçmek için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

Beştepe radyatör temizliği fiyatları

Beştepe radyatör temizliği fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite seçimi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Belli başlı işler haricindeki işler söz konusu olduğunda anında ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek mümkün değildir. İlgili mekanı görmeden fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Klozet tamiri

Klozet şüphesiz evlerdeki yaşam konforu yükselten gereçler arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyacı vardır. Rezervuar iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü hatalı yapıldıysa kirli su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları nedeniyle yer tuvaletini alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet kapağı montajı ve klozet su kaçağı tespiti ve onarımı işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Damlatan musluk onarımı

Batarya problemleri farklı farklı olsa da fazla gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı basit musluk sorunları tamir yeteneği olan kişiler tarafından tamir edilebilir ancak çoğunlukla bir uzmandan yardım almak gerekebilir. Hatalı onarım denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su akıtıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Kombi ve Petek Tesisatı

Ankara'da kış ayları soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin önemini arttırıyor. Soğuk ayları konforlu atlatmak için, kombi ve petek tesisatının periyodik kontrollerini kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve kimyasalsız radyatör temizleme işleri için bizimle iletişime geçin. Daireler ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanımı ise can ve mal güvenliği nedeniyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 2. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 3. Isı yalıtım işleri
 4. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 5. Bahçe sulaması tesisatı
 6. Kombi tesisatı tamiri ve bakımı
 7. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 8. Makinayla kırmadan kanal açma
 9. Boru su kaçak tespiti
 10. Daire içi mantolama
 11. Petek Tahliye Musluğu Montajı
 12. Su soğutmalı chiller tesisatı
 13. Kombi yer değişimi
 14. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 15. İlaçsız Petek Temizleme
 16. Daire içi ısı yalıtımı
 17. Termosifon tesisatı ve montajı
 18. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 19. Projeli hermetik şofben kurulumu
 20. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara