Su tesisatı suyu size ulaştırır

Suyun olmadığı bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Su tesisatı suyu insanlara ulaştırır. Su ve doğalgaz tesisatı çekilmesi ve sorunlarının düzeltilmesi işlerini garantili şekilde yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan öneri almanız gerektiğinde çekinmeden Yurt Tesisatı arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir ustanın çözmesi gerekecek. Bu cevabı sunmamız için bize, sorunu gösteren resimler ya da video yollayabilirsiniz. Yollayacağınız resimler Fabrika su tesisatı kurulumu ile ilgilide olabilir Hidrofor arızaları tamiri ile ilgilide olabilir. Hidrofor tamiri ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi söz konusu olduğunda Yurt Tesisat akla gelir.

Esat doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı bulmak istiyorsanız, sayısız kişinin tek seçimi Yurt Tesisat'a ulaşın.

Esat doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı seçerken işin ehli, garantili işçilik veren, aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını isteriz. Sıhhi tesisat sistemlerinde zamanla bazı elemanlar aşınır, paslanır, eskir ve zarar görür. Arıza yapan malzemeler bir an önce benzer parça ile yenilenmeli ya da tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, çoğunlukla malzemeleri alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Fakat, bu karışık sorunları sadece belgeli tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Arızayı bulsanız bile, yanlış müdahalelerde bulunursanız zararı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette hızlıca "Esat doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı" araması yaptığınızda onlarca firma bulabilirsiniz. Zor olansa size uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde bitirecek garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve küçük sorunlar bile düzgün onarılmalıdır. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Esat doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, sorunu en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, rahat edin. Pek çok insan Esat doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı işini makul fiyatlı, çabuk, titiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk konuştuğunuz ustaya hemen işinizi vermekten kaçının. Su tesisatı tamirleriniz için uzman ve belgeli doğru ustayı seçmek için adayları karşılaştırın.

Esat doğalgaz kolon tesisatı fiyatları

Esat doğalgaz kolon tesisatı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki pek çok değişken ile ilgili (işin yeri, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka tercihleri, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde anında ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İşin yapılacağı alanı keşif yapmadan fiyat verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan farkına bile varmadığımız kullanım hataları birleşir ve ansızın tıkanıklık biçiminde size geri döner. Bu arıza oldukça can sıkıcıdır. Ev sahipleri fayansların kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla kırmadan dökmeden ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her daire gider kullanımına azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zaman içinde gider borularına kalıntılar oluşturarak geçiş çapını daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm pis su gideri tespiti ve tamiri ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Su kaçağı tespiti

Su kaçağı bulmak için tesisatçı profesyonel ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya atık su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının tespiti için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su hattı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge belirlenir. Tüm kırmadan su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev ve işyerlerindeki doğalgazlı cihazlara taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, doğalgazlı şofben montajı işlerini 35 yıldır özenle yüzlerce hanede tamamladık. Başkentgaz tesisat eksikliklerinin onarılması, petek yıkama ve temizleme ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu tamir ve tadilatında uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Başkent Ankara'da kış mevsimi oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Bu durum kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Soğuk ayları sorunsuz atlatmak için, ısıtıcı sistemlerin bakımını kış öncesi yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, panel radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve ilaçsız petek temizliği işleriniz için bizi arayın. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde yoğuşmalı kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanımı ise güvenlik nedeniyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tasarrufu için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Isıtma sistemleri tesisatı
 2. Su deposu temizliği
 3. Tıkanmış tuvalet açma
 4. Gömme rezervuar tamiri
 5. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 6. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 7. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 8. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 9. Komple Daire Tadilatı
 10. Tıkanıklık Açma
 11. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 12. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 13. Püskürtme su yalıtımı
 14. Küveti jakuziye çevirme
 15. Rögar yeri tespiti
 16. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 17. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 18. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 19. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 20. Banyo Armatürleri Montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status